IP Hlas - Barimpex

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

IP Hlas

IP Hlas - prináša absolútne nový pohľad na telefonovanie. Telefonické hovory sú prenášané cez existujúce permanentné pripojenie na Internet. Telefonovanie a internet v jednej dátovej prípojke predstavujú pre zákazníka zefektívnenie celkových telekomunikačných nákladov.

Komu je určená služba IP Hlas?

Služba IP Hlas je určená užívateľom permanentného pripojenia do Internetu. Umožňuje výrazne ušetriť náklady za telefonovanie do všetkých sietí. Napríklad v službe IP Hlas 200 získate až 200 voľných minút a po ich prečerpaní telefonujete stále za vynikajúce tarify v porovnaní s klasickou pevnou linkou.

So službou IP Hlas získate:


  •    jedinú vynikajúcu tarifu pre všetky volania v rámci Slovenska - už žiadne medzimestské a miestne hovory!

  •    unikátne neregionálne účastníčke číslo s predvoľbou 06504 - už nikdy nebudete musieť svoje číslo meniť, keď sa presťahujete

  •    hovory medzi účastníkmi v sieti GTS Slovakia zadarmo

  •    v programe IP HLAS 200, 200 voľných minút do pevných sieti na Slovensku a v okolitých krajinách

  •    cenovo výhodnejšie tarify pre volania na zahraničné aj domáce mobilné a pevné linky - pre vybrané destinácie možnosť úspory až 70%

  •    hlasovú službu, ktorá je nezávislá na použitej internetovej konektivite (s výnimkou dial-up pripojenia)

  •    sekundovú tarifikáciu od prvej sekundy

  •    možnosť sledovať svoj telefónny účet on-line na portáli moja.gts.sk


Upozornenie: Služba IP Hlas s neregionálnym účastníckym číslom s predvoľbou 06504 neumožňuje dovolať sa na tiesňové čísla 150, 155, 158 a 112.

Varianty služby

IP Hlas 0
je variant bez akejkoľvek viazanosti a nutnosti mesačného paušálu a s výbornými minútovými tarifami. Je ideálnou voľbou pre zákazníkov, ktorí majú záujem službu otestovať a nechcú platiť fixný mesačný paušál.

IP Hlas 200 je variantom služby najmä pre náročnejších domácich užívateľov, ktorí pretelefonujú mesačne približne 200 minút. Paušál obsahuje volania do pevných slovenských sietí bez rozlíšenia miestnych a medzimestských hovorov a taktiež hovorov na pevné linky do Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rakúska a Nemecka. Po vyčerpaní paušálu sú tieto destinácie v jednotnej cene. Hovory v rámci IP siete GTS Slovakia sú zadarmo.
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky