IP Office - Barimpex

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

IP Office

IP Office je kompletné telekomunikačné riešenie pre menšie firmy, ktoré potrebujú vysokorýchlostný neobmedzený internet, lacné telefonovanie, faxovanie bez potreby faxu ako aj ďalšie doplnkové služby, a to všetko za super cenu.

GTS IP Office

Základné služby:


 •    vysokorýchlostné neobmedzené pripojenie 5120/512 Kbps

 •    až 6 telefónnych liniek

 •    fax s jednoduchou obsluhou cez počítač

Doplnkové služby:


 •    doména podľa vlastného výberu (.sk, .eu, .cz, .com, .org, .biz, .net, .info)

 •    webový a mailový hosting (napr. www. firma.sk, sales@firma.sk)

 •    až 15 mailových adries; každá z adries má 3 aliasy

 •    pevná IP adresa

... a to všetko za:


 •    39.99 €* bez DPH

 •    1204.74 Sk bez DPH

A k tomu zariadenia:


 •    bezdrôtový smerovač Zyxel Prestige 661HW za 0.03 €* / 1 Sk

 •    bezdrôtový telefón Siemens Gigaset C470IP za 0.03 €* / 1 Sk

Všetky ceny sú v € / Sk bez DPH.
Konverzný kurz: 1 € = 30.1260 SK.
* Cena je platná len v prípade 18 mesačnej viazanosti. Službu IP Office nie je možné objednať bez viazanosti.


K objednaniu balíka služieb IP Office už nie je potrebné platiť telefónnu linku od ST, nakoľko telefonovanie cez internet je už súčasťou balíka.Vysokorýchlostné neobmedzené pripojenie - umožňuje prístup do siete internetu na báze ADSL s prenosovou rýchlosťou 5120 kbit/s smerom k užívateľovi a 512 kbit/s smerom od užívateľa. Pripojenie je neobmedzené tak časovo ako aj dátovo. Súčasťou balíka je aj kvalitný ADSL smerovač, ktorý sa postará o bezdrôtové pripojenie vašich počítačov a telefónov do internetu.


Telefonovanie
- táto časť riešenia vám dáva k dispozícíí až 6 liniek so 6 telefónnymi číslami. Medzi sebou sú volania riešené iba vytočením čísla klapky a takéto volania sú ZDARMA. Cena balíka nie je navýšená o žiadne predplatené minúty, takže za hovorné budete platiť naozaj iba toľko koľko prevoláte. Nie je to fér? Aby bolo možné začať telefonovať hneď, do balíka je pribalený kvalitný bezdrôtový telefón Siemens Gigaset.


Fax
- pre fax je pridelené samostané faxové číslo. Každý fax, ktorý je doručený na toto faxové číslo je transformovaný do formátu *.pdf a doručený do e-mailovej schránky. Odosielanie faxov funguje rovnako ako posielanie e-mailu s prílohou. Do adresy sa proste uvedie faxové číslo adresáta a text ktorý sa má odfaxovať sa vpíše priamo do tela e-maliu alebo sa vloží dokument do prílohy.


Doména
- registrácia domény druhej úrovne, napr. firma.sk, pričom výber domény prvej úrovne je na zákazníkovi (.sk, .eu, .cz, .com, .org, .biz, .net, .info). Táto časť riešenia odzrkadluje potrebu každej firmy prezentovať seba ako aj svoje produky resp. služby na internete.


Web Hosting, mail hosting, pevná IP adresa, 15 mailových schránok
- všetky tieto prídavné služby boli zaradené do riešenia (a ich použivanie je obsiahnuté v konečnej cene) tak aby pokryli potreby čo najširšieho spektra firiem.

 
 

IP Office

 
 
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky